Miejscowość Gajac, leżąca na uboczu , z dala od turystycznego tłumu, jest świetną bazą wypadową do miejscowości Novalja i na całą wyspę Pag. Pobliska Novalja (ok. 2 km) jest wiodącym ośrodkiem turystycznym wyspy Pag, oferuje bogatą ofertę restauracji, kawiarni, dyskotek oraz bogaty letni program kulturalno-rozrywkowy. Novalja wraz z plażą Zrće stały się prawdziwą mekką dla młodych ludzi z całej Europy. Z miejscowości Gajac do centrum miasta Novalja regularnie kursują autobusy.

Gajac jest doskonałym miejscem dla lubiących nurkowanie, zwiedzanie okolicy na rowerze a także ceniących zacisze i spokój. W centrum miejscowości znajduje się główny plac wokół którego znajdują się liczne restauracje, sklepy i inne obiekty usługowe. Nadmorska promenada prowadzi na jedną z najpiękniejszych plaż na wyspie, na której znajdują się liczne obiekty sportowo-rekreacyjne. 

Zróżnicowane plaże w najbliższej okolicy (żwirowe, piaszczyste, skaliste) sprawiają, że wypoczynek w tym miejscu jest odpowiedni dla każdego. Dla rodzin z dziećmi dostępne są plaże piaszczyste oraz żwirowe z płytką wodą. Osoby szukające spokoju znajdą małe kameralne plaże gdzie można relaksować się i odpoczywać w odosobnieniu. Dla osób młodych dostępna jest plaża w Zrce gdzie w okresie wakacyjnym mają miejsce liczne koncerty oraz imprezy do białego rana.

Do Państwa dyspozycji jest 36 apartamentów. Apartamenty są klimatyzowane, składają się z sypialni, kuchni (wyposażonej w naczynia, lodówkę i kuchenkę elektryczną), salonu z telewizorem, łazienki z prysznicem i dużym zadaszonym tarasem.

W cenę wliczony jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.  Tylko około kilometra od apartamentów znajdują się najsłynniejsze plaże Pag, Zrće – które oprócz pięknej plaży oferują niezapomniane życie nocne oraz plaże Caska i Straško.


Cennik (2022) – Apartamenty Gajac (Pag)

dataA4
2 Pokoje
4 osoby
od 04.06 do 18.06
od 27.08 do 10.09
56 EUR/noc
od 18.06 do 25.06
od 09.07 do 16.07
86 EUR/noc
od 25.06 do 09.07
od 20.08 do 27.08
82 EUR/noc
od 16.07 do 20.08101 EUR/noc
Pościel zmieniana co 7 dni
– Cena bez TAX-y klimatycznej (ok. 1 EUR) dla osób powyżej 18 lat, 12-18 lat -50%, poniżej 12 lat brak opłaty
– Zwierzęta domowe 8 EUR/noc
– Minimalna ilość noclegów: 5