Noclegi w apartamentach z aneksem kuchennym/kuchnią pozwalają na większą niezależność podczas urlopu. Dzięki dobrze wyposażonej kuchni / aneksie kuchennym przygotowanie każdego posiłku nie stanowi żadnego problemu.

Prezentujemy Państwu apartamenty w kilku, według nas najciekawszych regionach Chorwacji. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzacje i zaopatrzoną w niezbędne akcesoria kuchnię lub aneks kuchenny. Apartamenty znajdują się w niedalekiej odległości od plaży oraz restauracji i sklepów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:


Šegotići (Istria)
Apartamenty znajdują się w otoczeniu śródziemnomorskiej roślinności, w bezpośrednim sąsiedztwie licznych obiektów rozrywkowych, gastronomicznych i sportowo-rekreacyjnych.


Gajac (wyspa Pag)
Gajac jest doskonałym miejsce dla lubiących nurkowanie, zwiedzanie okolicy na rowerze a także ceniących zacisze i spokój.Tylko około kilometra od apartamentów znajdują się najsłynniejsze plaże Pag: Zrće, Caska i Straško.


Povlija – Punta (wyspa Brač)
Povlja znajduje się  na północno-wschodniej części wyspy Brač, która jest największą wyspą archipelagu splickiego. Jest to idealne miejsce na relaksujący i spokojny rodzinny wypoczynek z dala od turystycznego tłumu