Prezentujemy Państwu noclegi w kilku, według nas najciekawszych regionach Chorwacji. Wszystkie miejsca noclegowe wyposażone są w klimatyzacje, łazienkę i telewizor, a także znajdują się w niedalekiej odległości od plaży oraz restauracji i sklepów.


Noclegi w apartamentach z aneksem kuchennym/kuchnią pozwalają na większą niezależność podczas urlopu w Chorwacji. Dzięki dobrze wyposażonej kuchni / aneksie kuchennym przygotowanie każdego posiłku nie stanowi żadnego problemu.


Dla osób ceniących sobie wygodę polecamy noclegi w pokojach hotelowych z wyżywieniem. Komfortowe pokoje zapewnią idealny wypoczynek w Chorwacji. Niewątpliwym atutem są również pyszne śniadania i obiadokolacje, które starannie przygotują dla Państwa najlepsi kucharze


Luksusowa Willa na wyłączność to najlepszy wybór dla osób ceniących niezależność i wygodę. Willa obejmuje 5 sypialni, a kuchnia dodatkowo wyposażona jest w zmywarkę. Na terenie Willi znajduje się między innymi prywatny basen.


Zapewniamy również transport do każdego z oferowanych noclegów w Chorwacji oraz możliwość zorganizowania wyjazdów fakultatywnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu Apartamentów z kuchnią / aneksem kuchennym oraz pokoi hotelowych.